Toamna asta Melkior lansează o formulă revoluționară pentru protecția unghiilor, Base Coat 9în1, cu 9 efecte miraculoase pentru unghii frumoase și sănătoase. Se folosește ca bază înainte de lacul colorat – hrănește, întărește și accelerează creșterea unghiei – de ce să nu-l încerci și tu?
Vrei un produs care întărește unghiile, le albește și le dă strălucire? În plus, care crește aderența lacului de unghii si îi prelungește rezistența? Pentru asta, Melkior a creat un produs revoluționar: Base Coat 9in1 – ideal pentru unghii subțiri, moi sau casante, care cresc greu și se rup ușor.
Formula Base Coat 9în1
Base Coat 9în1 conține următoarele ingrediente:
- Cheratina, arginina si uleiul de arbore de ceai, care au rolul de a accelera creșterea unghiei
- Vitamina E – cu rol antioxidant
- Vitamina C, B5 – pentru nutriția unghiei
- Ulei de migdale – pentru netezire
- Acid hialuronic – pentru umplerea golurilor și păstrarea elasticității unghiilor
Înainte de lacul de unghii
Cum se utilizează Base Coat 9in1? Foarte simplu și la îndemâna oricui: se aplică 1 singur strat pe unghia naturală, degresată în prealabil.
Iată care sunt cele 9 proprietăți ale acestui produs miraculos:
- Este o bază protectoare pentru unghii.
- Albește și dă strălucire unghiilor.
- Umple golurile și denivelările unghiei, formând un strat uniform peste care se poate aplica lacul.
- Are rolul de a întări unghiile.
- Accelereaza creșterea unghiilor.
- Se absoarbe și se usucă rapid.
- Crește aderența lacului de unghii.
- Prelungeste rezistența lacului de unghii.
- Protejează sănătatea și culoarea naturală a unghiei de eventualele agresiuni ale pigmentului din lacul de unghii.
Base Coat 9in1 se găseste în 2 variante de ambalaj: sticluța de 15 ml și sticluta de 4.5 ml. Designerii echipei Melkior au creat sticluțe de formă ergonomică, cu sistem de auto-curățare a sticlei și capac anti-alunecare. De asemenea, sunt prevăzute cu pensula lată, pentru aplicare rapidă.
“Fie că le colorezi sau nu, folosește tot timpul Base Coat 9in1 pe unghiile tale! 9 beneficii într-o singurî sticluță.”
- Peptidele, miracolul noilor lansări Paula`s Choice - January 17, 2025
- Olive Bliss de la Sabon și forța vindecătoare a măslinelor - January 16, 2025
- Ortopedia adaptivă, în premieră în România - January 13, 2025
Comments